Çocuk Odaları

Yayınlama: Ağustos 25th, 2017 | Yazan By dekor

0

Çocuk Odası Modelleri ve Yatakları

Çocuk odası modelleri ve yatakları ile çok güzel genç odası dekorasyon fikirleri hazırladık.Seçilen çocuk odası modelleri için yataklar, dekorasyon kadar çocuklarımızın sağlığı içinde çok önemlidir.Çocuk odası takımı mobilyaları ve yatak seçerken dikkat etmemiz gereken sadece modelleri değil aynı zamanda rahat bir uyku çok önemlidir.

Çocuk odası dekorasyonu ile şık ve birbirinden güzel örneklere yer vereceğiz.Ranzalı çocuk odası seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl bir yatak seçmeliyiz gibi konular için bazı ipuçları vermeye çalışacağız.

Çocuk odası modelleri gün geçtikçe artarken severek dekore edebileceğiniz en şık tasarımlar göz dolduruyor.Canımız olan çocuklarımız için seçtiğimiz en güzel çocuk odası modellerini inceleyelim.

Çocuk Odası Modelleri Şık Tasarımlar

Çocuk odası modelleri ve yatakları

Hem kız hem erkek çocukları için tasarlanan bu model oldukça şık bir görünüme sahip.Ferah ve göz alıcı renklerin kullanıldığı bu çocuk odası modeli için canlı renklere yer verilmiş.Çocuk odası dekorasyonu için seçilen renkler tam bir uyum içerisinde.

Mobilyalar ile uyumlu olan duvar rengi sadeliği ön plana çıkarmaktadır.Oldukça modern bir hava verilen bu örnekte kullanılan renkli perdeler ve çocuk odası halısı ortama canlılık katmış.

Fonksiyonel Çocuk Odası Modelleri ve Yatakları

çocuk odası modelleri ve örnekleri

Sade ve açık tonların tercih edildiği bu çocuk odası modelinde ferah bir ortam oluşturmak adına beyaz renkler tercih edilmiş.Çocuk odalarında oldukça iyi bir seçim olan beyaz ve krem renkler daha aydınlık bir alan sağlamaktadır.

Yatağın hemen başucunda bulunan dolap oldukça iyi tasarlanmış.Rahatlıkla uyuyup,ders çalışabileceği aynı zamanda çalışma masası görevi gören bu modelde sadelik ön plana çıkmış.Dağınıklığı önlemek adına yatağın hemen altında bulunan çekmeceler oyuncaklar için saklama alanı oluşturmaktadır.

Çok Amaçlı Çocuk Odası Modelleri

En çok tercih edilen ranzalı çocuk odaları özellikle çok çocuklu ailelerin tercihidir.Kullanışlı ve eğlenceli olan bu yatak odaları küçük yatak odası dekorasyonu için oldukça idealdir.Alandan kazanmak adına yine saklama alanları olan bir yatak modeli seçilmiş.

Dolabın bir tarafı vitrin şeklinde dizayn edilirken aksesuarlar oldukça dekoratif bir hava vermiş.Ranzalı modeller kullanım açısından daha pratik ve işlevseldir.Rahat bir uyku için kalın yatakların kullanılması aynı zamanda koltuk görevi görmektedir.Yeşil renk yatak,ortamı canlandırmak adına oldukça iyi bir seçim.

Modern Çocuk Odası Modelleri ve Yatakları

çocuk odası yatak ve modelleri

Çocuk odası modelleri ve yatakları içinde en gözde örneklerden biri diyebiliriz.Hem cıvıl cıvıl hemde çok şirin değil mi.? Bahar havası verilerek dekore edilen bu çocuk odasında duvarlar raflarla süslenmiş.

Mobilya ve duvar renkleri tam bir uyum içinde tasarlanırken seçilen perde,yatak örtüsü ve yer halısı için renkli desenler kullanılmış.Çok şık ve modern olan bu çocuk odası modelinde çekmeceli yatak hem dağınıklığa son verilmiş hemde geniş bir alan kazandırmış.

en güzel çocuk odası modelleri ve yatakları

Çok eğlenceli bir oyuncak havası verilerek dekore edilen çocuk odası farklı tarz sevenlerin tercihi olabilir.Çocuklarımızın yatak odaları için seçtiğimiz modeller onların hayal dünyasına etki etmektedir.

Çok severek oynayabileceği bir oda ileride onun yapacağı mesleği sevdirmek adına dekore edilebilir.Farklı genç yatak odası tasarımları çocuklarımıza ilham veren unsurlardır.

Renkli çocuk odası modelleri

Çocuk odası duvar kağıdı kullanılarak dekore edilen bu modelde kırmızı renklere yer verilmiş.Farklı tasarıma sahip çocuk odası modelleri için duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz.Dinamik bir tempoya ayak uyduracak şekilde tasarımlar ve sıra dışı çizgilerle süslü çocuk odaları farklılık sevenler için çok ideal.

Çocukların istediği ve sevdiği şekilde dekore etmek,aynı zamanda eğitici ve öğretici olması açısından çok önemlidir.Bu yazımızda çocuk odası modelleri ve yatakları konusunda bazı örneklere yer verdik.Siz hangi çocuk odası modellerini tercih ediyorsunuz.?

Tags: , , , , ,


Yazar hakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay