Dekorasyon

Yayınlama: Aralık 19th, 2017 | Yazan By dekor

1

Etkileyici Ev Dekorasyonları 2017

Etkileyici ev dekorasyonları 2017 yılı tasarımları oldukça şık ve modern.Bu yıl da daha çok etkileyici olan 2017 ev dekorasyonları arasında beyaz renk ön plana çıktı.Beyaz renk dekorasyonu her renkle uyum sağlaması açısından ve kolay dekore edilmesinden dolayı tercih ediliyor.

Etkileyici ev dekorasyonu 2017 trendleri arasında ön plana çıkan renk olan beyaz ev dekorasyonları, her her renkle kolaylıkla kombine edilerek canlılık katabiliyor.Kendi zevkinize uygun renkler seçerken beyaz,açık kahve renk dekorasyon renklerini tercih etmelisiniz.

2017 etkileyici salon dekorasyon trendleri ve ev tasarımları yaparken, odaya canlılık katan farklı renk tonlarına da yer  vermelisiniz. Özellikle salon mobilyalarında kahverengi mobilya modelleri moda olurken, yer halılarında canlı renklere yer vermelisiniz ki daha etkileyici sonuçlar alasınız.

Etkileyici Ev Dekorasyonları 2017 Tercihleri

Etkileyici ev dekorasyonları arasında trend olan 2017 renklerinden bahsedeceğiz.Farklı dekorasyon fikirleri ve önerileri için sizlere etkileyici bir yemek odası, salon, oturma odası, yatak odası gibi  ve evin diğer bölümleri için uygun fikirler hangileridir.

Etkileyici bir ev dekorasyonu hazırlamak için odanın geneli göz önüne alınarak dekore edilmelidir.Seçilen dekorasyon tarzınız ne olursa olsun hem duvar hemde mobilyaları göz önünde bulundurulmalı ki ahşabın evinizdeki etkisi ortaya çıksın.

2017 yılı etkileyici ev dekorasyonlarında daha çok sadelik ön plana çıkmaktadır. Renk seçimi, kullanılan aksesuarlar da asla ihmal edilmemelidir. Salonda uyumlu, fazla kaba ve yer kaplamayan mobilyalar tercih edilmelidir.Bu şekilde modern, klasik,  minimal , endüstriyel gibi stillerde mekanın rahatlığını ve şıklığını öne çıkaracaktır.

Etkileyici Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Etkileyici ev dekorasyonları 2017

Modern ve klasik etkileyici ev dekorasyonları arasında 2017 yılı için sadelik daha çok ön plandaydı. Bunun yanında ev dekorasyon fikirleri olarak kullanacağınız mobilya, aksesuar ve detaylar da alanın daha kullanışlı ve şık görünmesine yardımcı olacaktır.

Özellikle de evin hangi bölümünde dekorasyon yapılacak ise alan için uygun boyutlarda mobilya seçimleri yapılması gerekmektedir.Salon dekorasyonu demek, sadece birbirine yakın renk tonlarını kullanmak ya da aynı stilde mobilyalara yer vermek değildir.Farklı stillerin aynı ortamda daha kullanışlı ve özgün mekanların yaratılması mümkündür.

Etkileyici ev dekorasyon şıklığı 2017 örnekleri

Etkileyici ve şık bir ev dekorasyonu için, odaları geniş göstermek de kullanılan yöntemlerden biri ve en önemlisidir.Tabi aksesuar olarak aynalar ve sade renkli mobilyalar la bir araya gelince oldukça etkileyici bir ev dekorasyonu ortaya çıkacaktır.

2017 etkileyici ev dekorasyonları oluşturmak adına aydınlatma unsurları unutulmamalıdır.Bir odada ışık ne kadar çok olursa yüzeyden yansıma da olur ve odanın içi ferah ve geniş görünür. Bu nedenle odalarınızda çok sayıda ayna gibi yansıtıcı yüzeyler bulundurmak son derece akıllıca’dır.

Son olarak etkili bir ev dekorasyonu için dikkat etmeniz gereken farklı stilleri bir arada kullanmak ve sıra dışı harika bir tarz yakalamaya çalışmaktır. Gösterişli renk ve aksesuarları, parlak ortamları seviyorsanız ve dilediğiniz aksesuarı dilediğiniz gibi kullanmak istiyorsanız bu fikirler size yardımcı olacaktır.

Tags: , ,


Yazar hakkındaEtkileyici Ev Dekorasyonları 2017 yazısına yorum yapıldı.

  1. emine diyor:

    fikirleriniz gerçekten çok güzel bu salon takımını nasıl bulabilirm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay