Hakkımızda

Dekordetay.com sitesi olarak sizlere ilham kaynağı olacak dekorasyon fikirlerini kendi takipçileri ile paylaşmak için kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Dekordetay.com sitesi, yer verdiği çeşitli dekorasyon konuları ve mobilya, aksesuar gibi çeşitli kategorilerde takipçilerine güncel dekorasyon haberlerini ve en yeni trendleri hakkında bilgi veren bir dekorasyon platformu sitesidir.

Site üzerinde yer alan görseller ve bunlara ait tasarımlar yalnızca tanıtım amaçlı olarak eklenmiştir. Hiç bir marka ile bir ilişkimiz bulunmamakta olup bilgi amaçlıdır. Birbirinden farklı ev dekorasyon örnekleri ve ve detayları konusunda kendi takipçilerine ilham kaynağı olmayı benimseyen Dekordetay.com’un her bir makalesi alanında uzman olan yazarlarımız tarafından yazılmaktadır.

Bir çok insanın önem verdiği, ev dekorasyon fikirleri konusunda daha çok trend olan fikirleri kendi takipçilerine paylaşmayı amaç edinen Dekordetay.com’un sitesi içerisinde yer alan tüm görseller markanın kendi sahiplerine aittir.

Sizlere ilham veren çeşitli dekorasyon fikirleri ve ev tasarım stilleri hakkında bilgiler vermektedir.Dekordetay.com olarak siz değerli takipçilerine birbirinden farklı ev dekorasyon örnek ve önerileri hakkında ipuçları vermektedir.


Yorumlara kapalı.

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay