Çocuk Odaları

Yayınlama: Aralık 19th, 2017 | Yazan By dekor

0

Korumalı Çocuk Yatakları Modelleri ve Fiyatları

Korumalı çocuk yatakları dekorasyonu denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri de İkea’dır.İkea korumalı bebek karyolası modellerinde tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış.Korumalı çoçuk yatakları modelleri çocuk odalarının en önemli parçalarından olan çocuk yataklarıdır. Çocukların ilk dönemlerde beşikten yatağa geçiş sürecinde ve yatakta yatmaya alışana kadar korumalı yatakların kullanımı kazaların önlenmesi açısından çok önemlidir.

Korumalı çocuk yatakları bir çok farklı markalar tarafından üretilmektedir.Korumalı çocuk yatak modelleri için fiyatlar da hem modellere hem de markalara göre değişkenlik göstermektedir. Peki, korumalı çocuk yatakları modelleri ve fiyatları ne kadar?

Korumalı çocuk yatakları modelleri İkea Çocuk Karyolası

Çocuk odası dekorasyonu denildiği zaman korumalı çocuk yatakları akla ilk gelen olmakla beraber, bu markalardan biri kesinlikle İkea oluyor. İkea çocuk karyolası ve İkea bebek karyolası modellerinde son derece geniş bir ürün seçeneği sunan marka farklı tasarımları ile öne çıkmayı başarmaktadır.

Özellikle de beşikten yatağa geçiş süreci için özel ürünler tasarlayan marka aynı zamanda boyu uzayan yatak modelleri sayesinde de çocuğunuzun tüm gelişiminde yanında olmayı sürdürmektedir. İkea mağazalarında satılan bu model için talep edilen korumalı yatak fiyatı ise 679 liradır.

Çilek Mobilya Korumalı Yatak Modelleri

Korumalı çocuk yatakları ve modelleri arasında en çok tutulanlar çilek mobilyanın geliştirdiği araba yatak modelleri ile öne çıkan Çilek Mobilya erkek çocukları kadar kız çocuklarının da rüyalarını süsleyen modellere ev sahipliği yapmaktadır. Artık çok daha uygun fiyatlarla satış yapan marka arabalı yatak fiyatları için şu anda yüzde 20 indirim ile satış yapmaktır.

Kenarlarında özel bir koruma bandı bulunan yataklar çocukların hem severek hem de güvenli bir şekilde yatacakları bir yatağa sahip olmalarını sağlamaktadır. Çilek Mobilya ışıklı ve sesli araba yatak fiyatları için şu anda 2.799 liralık fiyat uygulaması bulunmaktadır.

Korumalı Çocuk Yatakları

Korumalı Çocuk Yatakları

İstikbal Çocuk Karyolası Fiyatları 

Çocuk karyolası ve genç odası takımları almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri markaların başında İstikbal Mobilya gelmektedir. İstikbal genç odası takımları farklı tarzları ile beğeni kazanırken İstikbal çocuk karyolaları da kaliteleri ve sağlamlıkları ile dikkat çekmektedir.

İstikbal arabalı yatak modelleri tüm çocukların seveceği şekilde tasarlanırken açılan kapılı arabalı yataklar çok sevilmektedir.

Bu yazımızda farklı firmaların üretmiş olduğu,korumalı çocuk yatakları modellerine yer verdik.Korumalı bebek yatakları ve karyola modelleri konusunda detaylı bilgileri,firmaların resmi internet sitelerinden alabilirsiniz.

Tags: , , , , ,


Yazar hakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay