Dekorasyon

Yayınlama: Ağustos 4th, 2017 | Yazan By dekor

0

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu Renk Uyumu

Pudra rengi olan pembe renk,zerafet ve huzuru temsil eden bir renktir.Pudra pembesi rengi ile salon dekorasyonu kombinleri çok rahat oluşturulur.Hayatımızın her alanında kullanılan pembe pudra renk, herkes tarafından sevilen bir renktir.Son zamanlarda pembe renge hangi renk gider.?Pembe ile uyumlu renkler hangileridir.? Gibi sorular bu rengin ne kadar çok sevildiğini gösterir.Pudra rengi ile en iyi uyum sağlayan bence krem ve beyaz renktir.Pudra renk beyazla kombinlenirse zerafet ve estetik ön plana çıkar.Krem renkle birleşen, pudra pembesi kombini ile daha doğal ve sade bir görünüm ortaya çıkar.Bu renkler birbiri ile uyum gösteren ve huzur veren bir etkiye sahiptir.

Pudra Renginin Salonlarda Kullanımı

pudra renk oturma gurupları

Pudra rengini salon dekore ederken her alanda kullanabilirsiniz.Mesela pudra pembesi duvar boyası,odanızı daha ferah ve geniş gösterecek ve aydınlatacaktır.Dekorasyonda renk kombinleri çok önemlidir.Özellikle bodrum katlarda veya ışık almayan ortamlar için pudra renk duvar boyaları çok kullanışlıdır.Bu rengi ev dekorasyonları için kesinlikle denemelisiniz.Düşünsenize pudra renk duvarlar ile, krem rengi veya beyaz perdelerin ne kadar uyum sağladığını.Mesela beyaz duvarları olan salonlara,kahve rengi koltuk takımları için,pudra rengi koltuk kumaşları ne kadar çok yakışacaktır.

Yine krem veya pudra renk karışımı olan bir halı modeli,ve bu rengi tamamlayan sade dekorasyon aksesuarları tercih edebilirsiniz.Bunun gibi siyahla,pudra pembe veya zümrüt yeşili koltuk takımlarını kombinleyebilirsiniz.Mesela yeşil koltuk takımları ile pudra açık pembe bir halı ışıltılı bir ortam ve zerafet katacaktır.

Pudra Renkli Mutfak Kombinleri

pudra renk mutfak dolapları

Pudra rengi mutfaklar estetik ve romantizmi anlatır.Mutfaklarda kullanılan dolap veya aksesuarlar konfor ve huzur açısından çok önemlidir.Mutfakta pudra rengi dekorasyon yapmak isterseniz,çok doğru bir karar vermiş olursunuz.Pudra rengi mutfak dolabı modelleri her renk kombinasyonu için uyumludur.Pudra pembesi dolap seçerken bu renge yakın olan tonları aksesuarlarda kullanabilirsiniz.Kahverengi olan tezgahlar ile bir araya gelen pudra pembe size huzur verecektir.Klasik mutfak sevenler yemek masası için bu rengi tercih edebilir.

Mesela pembe renk bir mutfak dolabı,gri renk tezgah,pudra renkli bir mutfak halısı ve bu renklere uyum gösteren beyaz renk bir yemek masası çok şık ve uyumlu bir kombindir.Pudra pembe bir mutfağınız varsa,halıda yeşil ve masalarda açık kahverengi renkleri kullanabilirsiniz.Pudra rengi son yıllarda kadınların ev dekorasyonları için tercih ettiği renklerin en başında yer alıyor.

Pudra Rengi Yatak Odaları

pudra renk yatak odası

Pudra rengi yer renkle rahatlıkla uyum sağladığından,yatak odaları için en çok tercih edilen renktir.Yatak odalarınızda pudra pembe seçeneklerini kesinlikle denemelisiniz.Çünkü bu renkte zariflik ve beyazın harika uyumu söz konusudur.Görsellik açısından mükemmel bir estetik oluşturuyor.Romantizm ve beyazın uyumu bir araya gelince,ev dekorasyonları için mükemmel bir tercih oluyor.

Kısacası pudra rengi evimizin salonlarında,perdelerde,koltuk takımlarında,aksesuar ve halılarda,yani bütün odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şimdi size pudra pembesi rengi ile hazırlanan bir kaç örnek hazırladık.Fikir olması açısından pembe ile uyumlu olan renkler hangileridir,tercih sizin.

pudra rengi koltuk kumaşları

pudra rengi mutfak renk uyumları

Tags: , , , ,


Yazar hakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay