Dekorasyon

Yayınlama: Aralık 19th, 2017 | Yazan By dekor

0

Yeni Dekorasyon Fikirleri

Yeni dekorasyon fikirleri ile şık alanlar oluşturmak çok kolay. Şık bir salon dekorasyonu için yeni fikirler nelerdir? Dekorasyon fikirleri ve için iç dekorasyonlar en çok dikkat edilmesi gereken alanlardır. Çünkü ortamın görünümü ve, yapısı ile işlevselliği’de işin içine girince duygularımızı fazlasıyla etkiliyor ve bir haz veriyor.

Güzel tasarlanmış bir yeni dekorasyon için fikirleri uygulamaya geçirmek, ve amacına uygun yapılmış bir dekorasyon bizi pozitif yönde etkileyecektir.Mesela güzel dekore edilmiş bir mutfak dekorasyonu içinde yemek yapmak daha zevkli ve bir o kadarda keyiflidir. Bunun yanında renksiz, zevksiz ve karışık bir mutfakta çalışmak inanın insan istemez.

Yeni dekorasyon fikirleri ve önerileri

Yeni dekorasyon fikirleri ve renk uyumu

Yeni Dekorasyon fikirleri

Salon veya mutfak dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken o kadar çok teferruat vardır’ki bazen bunları gözden kaçırarak çok önemli olan detayların farkına bile varamıyoruz o yüzden bu fikirleri uygularken çok dikkatli ve titiz davranmamız gerekmektedir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için öncelikle, sağlam ve titiz bir planlama ile adım adım giderek gerekirse araştırmalar yaparak ve bir uzman kontrolünde çalışmak her zaman daha mantıklı olacaktır.

Yeni dekorasyon fikirleri ve mutfak tasarımları

Yeni dekorasyon fikirleri ve Etkileri

Yeni bir dekorasyon fikirleri için seçimi yaparken özellikle insana huzur veren ve içini ferahlatan,aynı zamanda rahat hissettiren dekoratif eşyaların seçilmesi’de bir o kadar gerekmektedir. Sadece duvar kağıtları, renkler, ve süs eşyalarında değil seçilecek mobilya stillerinin dahi insana rahat ve huzur verecektir.Duvar kağıtlarının kullanılması ise evin genel havasını değiştirecek ve büyük etkiler yaratabilecektir.

Yeni dekorasyon fikirleri ve duvar kağıtları

Yeni dekorasyon fikirleri ve duvarlar

Modern ve retro stili dekorasyon fikirleri : Çoğunlukla sade ve göze hoş gelen desenlerin kullanıldığı ve siyah ve beyazın muhteşem görümünün hakim olduğu bu tarz aksesuarların kullanıldığı stil şeklidir.
Zarif olan bu bu mekanlarda abajur ve tablolara’da yer verilmektedir.Heyecanlı ve kıpır kıpır olan insanların tercih edildiği bu tarz mekan arayışında olanlar için oldukça ideal ve güzel bir seçim olabilir.

Yeni dekorasyon fikirleri ve örnekleri
Minimal tarz dekorasyon fikirleri: Genellikle beyazın hakim olduğu bu dekorasyon tarzında sadelik ön plana çıkmaktadır.Bu stilleri kullanırken dikkat edilen husus gereksiz olan aksesuarları kullanmamaktır.

İlginizi çekebilir: Yatak odası dekorasyon fikirleri ve şık bir yatak odası hazırlamak için nasıl bir yol izlenmelidir. Klasik tarz dekorasyon fikirleri :Klasik stil bir solan,mutfak denince genelde çoğumuzun evleri ki bu şekildedir.

Mobilyalar ve koyu renkler kullanılan bu evlerde klasik bir hava hakimdir. Bu yazımızda en yeni dekorasyon fikirleri konusunda örnekler vermeye çalıştık. Size de dekorasyon fikirleri konusunda fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tags: , , , , ,


Yazar hakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay