Salon Dekorasyonu

Yayınlama: Aralık 19th, 2017 | Yazan By dekor

0

Yeni Dekorasyon Trendleri

Yeni dekorasyon trendleri arasında 2017 en popüler dekorasyon örnekleri. Bu yıl da 2017 ev dekorasyon trendleri ön plana çıkmaya başladı.Bu yazımızda dekorasyona önem verenler için 2017 en popüler yeni dekorasyon trendleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız .Dünyanın önde gelen alanında uzman dekoratifler bu sene en çok karşımıza çıkacak dekorasyon trendini açıkladı.

Yeni yılın dekorasyon trendleri, farklı mobilya tasarımları, koltuk takımı modelleri ve canlı renklerle kendini göstermeye başladı.En beğenilen dekorasyon trendleri takip etmek istiyorsanız, bu yazımızı dikkatlice okumaya devam edin.

2017 yeni dekorasyon trendleri

2017 yeni dekorasyon trendleri

iskandinav stili yeni trend mobilya

2017 dekorasyon modası olan açık renkleri ve beyaz tonların bir araya getirmiş olduğu ahenk veren ve göz kamaştıran renkler genellikle tercih edilmektedir. Özellikle 2017 yılında bundan önceki 2016 yılına nazaran daha doğal ve daha akustik dekorasyon örnekleri, trend olarak çok fazla karşımıza çıkmaktadır.

2017 salon dekorasyonu geçen yıllara göre daha heyecan verici olacağı konusunda hem fikir olan dekorasyon fuar direktörleri önemli ip uçları vermiştir. 2017 dekorasyon trendi ürünler hakkında fuara katılan bütün tasarımcıların tasarımlarını inceleyerek örneklere yer vereceğiz.Bu senenin en belirgin dekorasyon trendleri arasında beyaz rengin daha çok ön plana çıktığı görülmektedir.

yeni dekorasyon trendleri örnekleri

2017 yeni dekorasyon trendleri

Yeni dekorasyon trendleri ve Iskandinav tarzı mobilyalar

2017 dekorasyon trendleri arasında en çok tercih edilen mobilya çeşitleri aynı anda birçok kullanıma sahip olabilen çekyat gibi mobilyaların yerine daha modern çizgilerle süslenmiş beyaz renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle’de iskandinav stili bu yıl’da kendinden oldukça çok söz ettirecek gibi. Modern çizgilerle birleşen sadeliği ve şık detayları ile en güzel tasarım özelliklerini kendisinde toplayan bu model bu yılın mutfaklarında da yer alarak kendini gösterdi.

Yeni dekorasyon modası ve trendleri mutfaklara da yansıdı.Mutfak dekorasyonu ve tasarımı ile ilgileniyorsanız bu stilin ahşap stiline bir göz atmanızı tavsiye ederiz.Bu tarz ahşap ürünleri gri ve beyaz gibi tonlarla birleştiği zaman kendisine hayran bırakan muhteşem dekorasyonlar için İskandinav stili,belki’de mutfağınız için yapacağınız en doğru seçim olabilir.

Yeni dekorasyon trendleri için öneriler

Bu yılın dekorasyon trendleri arasına aksesuar kullanımı da ön plana çıkmaktadır. Fazla abartıya kaçmadan küçük aksesuarlar kullanmayı’da ihmal etmeyin’ki evinize renkli bir dokunuş yapabilesiniz.Bunun yanında büyük ve sade renkli bir tablo da salonunuzda çok şık duracaktır.

Ufak dokunuşlarla büyük ve şık etkiler sağlayacağınız, salonunuza renkli bir dokunuş için ilham alabileceğiniz örnekler sunmaya çalıştık.2017 dekorasyon trendleri ve modası olan mobilyalar hakkında için siz değerli okuyucularımıza bilgi ve örnekler vermeye çalıştık,

Tags: , , , , ,


Yazar hakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑

MENU
Dekordetay