1 Yıl Garantili PROTHERM Kombi Servisi

0 49

Protherm markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı kombilerle birçok kullanıcının tercih ettiği markalar arasında ilk sırada bulunuyor. Ancak ne yazıkki her markada olduğu gibi Protherm marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük led ekranda yazılan kodlarla bildirilmektedir. Bazı hatalar kullanıcının uyguyalaycağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir.

İşte bu noktada kullanıcılarının tamamen taleplerine uygun hareket eden Protherm Servis İstanbul adındaki özel teknik servis merkezi kombinizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyor. Yılların vermiş olduğu tecürbeyle alanında uzmanlaşmış kadrosuyla siz değerli Protherm kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Evin vazgeçilmez eşyalarından biri kombiler, küçük bir arızası bile hayatımızın düzenini bozabilir. Kombilerin bakımı, kombilerin sağlığı açısından çok önemlidir. Bakım ve düzenli parça değişimi ile kombilerinizin sıkıntı çıkarma olasılığı düşer. Pazar günleri hariç haftanın her günü size destek sağlayan Sarıyer Protherm Servisi merkezine her zaman güvenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.