Deniz Manzaralı Ev Dekorasyonları

0 120

Deniz manzaralı bir eviniz varsa dünyadaki şanslı insanlardan birisiniz demektir. Yaz akşamlarında kulağınıza gelen denizin sessiz çığlıkları ve kıyısına vuran dalga sesleriyle gözünüzü kapatıp, martı sesleriyle yepyeni bir güne uyanırsınız. Gün bambaşka başlar. Kocaman bir nefesle başlar mesela. Tüm denizi içinize almak istercesine derin bir nefes çekersiniz uyanır uyanmaz.

Güneşin ısıttığı sımsıcak kumlara ayağınız değer sonra. Sevdiklerinizle veya tek başına bir yürüyüş rahatlatır sizi. Şehrin kalabalığı, gürültüsü, kirli havasından arınmış bu kumsalın sonu hiç gelmesin istersiniz mesela. Yürüyüşünüz son bulduğunda, gökyüzü ile denizin birleştiği noktalara bakarak benzersiz bir kahvaltı sizleri bekliyor. Servetler dökseniz bile ulaşamayacağınız bu kahvaltıya deniz kenarında bir eviniz varsa her sabah sahip olabilirsiniz.

Kahvaltının peşine de ayaklarınızı uzatarak içeceğiniz bir kahvenin gerçekten sizde kırk yıl hatırı olacaktır. İster küçük bir ev olsun ister kocaman bir eve sahip olun sizin için tek ihtiyaç denize bakan bir pencere olacaktır. Dışarının ferahlığını doğru bir dekorasyonla evinize de yansıtmak mümkün. Denizin rengini evinize taşıyabilirsiniz mesela. Rengini taşıyabilirsiniz, kokusunu da hissedebilirsiniz.

Deniz manzaralı evi olanlar çok iyi bilirler ki pencere açıldığında bu sorun da ortadan kalkacak, eviniz deniz gibi görünüp deniz gibi kokacaktır. Deniz manzaralı ev dekorasyonları size bu konuda yardımcıolacak fikirlerinize fikir katacaktır. Görüp görebileceğiniz en güzel doğal manzara budur işte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.