Krem Rengi Koltuklarla Uyumlu Perde Önerileri

0 46

Krem rengi koltuklarla uyumlu perde önerilerimiz için hoş geldiniz. Perde koltuk renk uyumu neredeyse her kadın için önemlidir. Hatta bir renk var ki, her on evden dördüne girmiş bulunmaktadır. O sebeple bu yazımızı krem rengi koltuk ve perde uyumu konusuna ayırmak istedik.

Krem Rengi Koltuklarla Uyumlu Perde Önerileri

Krem rengi koltuk takımı evi aydınlık göstermesi ve perde ya da orta alanda bulunacak aksesuarlarla en hızlı ve kolay şekilde kombine olabilen bir renk olması krem rengi koltuk seçmenin avantajları arasındadır. Fakat bunun yanında hızlı lekelenebilmesi ve kiri göstermesi açısından da zor bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Bunlara rağmen yine de oluşturduğu ferahlatıcı ve iç açıcı, odayı daha büyük gösteren sihirli etkisi sebebiyle tercih edilmeye devam ediyor. O halde bu yazımızda size en iyi krem rengi koltuk perde kombini nasıl yapılır, krem rengi koltuğa en uygun perde rengi nedir gibi sorularınızın cevaplarını veriyoruz. İşte detaylar:

Tarz Seçimi

Öncelikle odanızın hangi tarzda olmasını istediğinizi belirtin. Spor, klasik, modern ya da antika. Seçimlerinizi buna göre yapmaya başlayın.

Desenlere Dikkat

Eğer koltuklar desenli ise perdeyi sade, ya da tam tersi bir uygulamayı tercih edin. Desenlerin gereğinden büyük olması hem gözü yorar, hem de odağın yalnızca tek bir tarafa kaymasına sebep olur.

Perde ve Kırlent Uyumu

Aynı kumaştan tercih edeceğiniz bu ikili, koltuklarınıza ekstra hava katacaktır. Dilerseniz farklı farklı konseptler yapıp, değiştirerek kullanabilirsiniz.

Renk Seçimi

Aynı renkleri kullanmak yerine, farklı tonları, ya da tamamen zıt renkleri birlikte kullanmanız daha şık ve tamamlayıcı bir etki yaratacaktır.

Krem Rengi Koltuk ile Kombin Önerileri

* Turkuaz perde ve minderler. Halınız krem-turkuaz karışımı olabilir.

*Koyu kahve minderler ve orta sehpa kullanabilirsiniz.

*Somon kahve ikilisini krem koltuklarınızla birleştirebilirsiniz.

*Hardal rengi de harika bir alternatiftir. Bir berjer ve ve hardal renk perdeler göz alıcı olacaktır.

Krem rengi koltuklarla uyumlu perde önerilerimiz genel olarak bu şekildedir. Evinize yönelik farklı dekorasyon makalelerine de isterseniz göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.