Mobilyalar İçin 3D Animasyon

1 135

Mobilyalar için 3D animasyon konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Günümüzde bir ürünün reklam filmini yapmadan pazarlamak mümkün değildir. Ürün tanıtım ve pazarlama için ise son günlerde oldukça rağbet gören yöntemlerden biri 3d animasyon ile reklam filmleri hazırlamadır. Ürünün tam anlamıyla tüketicilere ifade edilmesi için 3 D olarak yansıtılması oldukça önemlidir. Örneğin içi çikolata dolgulu bir kek tanıtımında 3D animasyon ile reklam filmi hazırlandığında bu ürünün akışkan özelliğinin çarpıcı olarak tüketiciye sunulması öngörülür.

Mobilyalar İçin 3D Animasyon

Mobilyalar İçin 3D Animasyon

Mobilyalar, dekorasyon konusunun olmazsa olmaz ürünleri içerisinde yer alıyor. Mobilyaları dijital ortama taşımak ise firma sahiplerine çok yönlü avantajlar sunuyor. Örneğin proje aşamasında olan bir oturma grubu, sehpa veya herhangi bir ürün 3D animasyon aracılığıyla dijitalleştirilebilir. Buna imkan sunan en iyi firmalardan bir tanesi Renderatolyesi.com olarak bilinmektedir.

3D Animasyon Yapan Firma

3 D animasyonu sıklıkla tercih eden bir diğer sektör ise mimarlardır. Mimari projelerinde tasarladıkları ev iç ve dış dekorasyonuna dair her şeyi bu yöntem ile müşterilere sunduklarında ilginin oldukça arttığı görülür. Hazırlanan bu yöntem ile sunulan ev projelerinde müşterilerin ön alım ile ilgili sözleşmelere yönelmesi de oldukça dikkat çeker.

Ayrıca son teknoloji ile ürün tanıtımları standart reklam filmleri ile hazırlanması zor olan tanıtımlar üç boyutlu animasyon ile daha pratik sunumlara yönelir. Örneğin insansız hava aracı tanıtımı, zırhlı araçların tanıtımı için üreticilerin yöneldiği bir reklam sektörü haline ulaşmıştır. Renderatolyesi.com yani render atölyesi, 3d animasyon yapım firması olarak faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.

Sektörün hızla yayılması ile konuya hâkim uzmanların deneyim ve birikimleri ile yol almak doğru olacaktır. Tanıtılacak ürünün tasarımından, görseline, yapılacak modellemelerine kadar gerçekliğini sanal ortamda da yansıtabilmek için işi iyi bir 3 D animasyon ile reklam filmi hazırlayacaklara bırakmak doğru olacaktır.

 

 

1 yorum
  1. Timur Demir diyor

    Denenmesi gereken bir yöntem. İçerik için sağolun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.